Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

VIDEO/ Lojtari i Interit shkon të sqarohet me Arbër Hoxhën, Kristjan Asllani ndërhyn dhe "pajton" dy shokët e tij

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Lojtari i Interit shkon të sqarohet me Arbër Hoxhën,
 

Arbër Hoxha kreu një ndërhyrje të parregullt në minutën e 74’ të ndeshjes me Italinë, për të cilën dhe u ndëshkua me karton të verdhë. Sulmuesi i Kombëtares shkaktoi faull ndaj Frattesit, mesfushorit të Interit që luan me axurrët.

Për këtë ky i fundit u pa i revoltuar. Pasi u ngrit në këmbë po afrohej te Arbër Hoxha, mesa duket për t’u sqaruar. Në këtë moment ndërhyri Kristjan Asllani.

Mesfushori i Kombëtares i ka shokë skuadre të dy, Fratessin tek Interi dhe Hoxhën te Kombëtarja. Sigurisht që nuk mund të lejonte një përplasje mes tyre.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga