Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Është krahu i djathtë i Sylvinhos, reagon Zabaleta: Ëndërruam deri në fund, bravo çuna

Shkruar nga NEWSPORT
Është krahu i djathtë i Sylvinhos, reagon Zabaleta:
Pablo Zabaleta

Pablo Zabaleta është krahu i djathtë i Sylvinhos. Nëpëmjet një reagimi në rrjetet sociale Zabaleta është shprehur shumë i kënaqur për aventurën në Euro 2024.

Eliminimi dhemb, por shpehet se ekipi luftoi dhe ëndërroi shumë. Në fund po jo më pak e rëndësishme, Zabaleta duartroket performancën e çunave, të cilët kanë bërë një lojë shumë pozitive në një kampionat të tillë.

“Ne e shijuam, ëndërruam dhe luftuam deri në fund. Shumë krenarë për këta djem! BRAVO ÇUNA!“, shkruhet në postim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga