Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Ylber Ramadani i emocionuar para ndeshjes: Atmosferë mahnitëse, do japim gjithçka në fushë

Shkruar nga NEWSPORT
Ylber Ramadani i emocionuar para ndeshjes: Atmosferë mahnitëse, do
 

Shqipëria përballet sonte në 21:00 me Italinë. Ndeshja është e vlefshme për Euro 2024, teksa është e para për të dyja përfaqësueset në grupin B.

Para ndeshjes foli Ylber Ramadani, mesfushori i Kombëtares.

“Është atmosferë mahnitëse. Është hera e parë që bëj video në stadiume, është hera e parë dhe po bëj video dhe shpresoj që në fund të kemi një rezultat të mirë për ta.

Padyshim do të jetë e vështirë, por e dimë dhe do të shkojmë të japim gjithçka në fushë, Nuk ka rëndësi se kush luan. Jemi një ekip i mirë dhe duhet ta tregojmë edhe në fushë", tha Ramadani. 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga