Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ I la ‘stafetën’ Mario Mitajt, ish-anësori i Kombëtares protagonist në golin e ekipit të tij

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ I la ‘stafetën’ Mario Mitajt, ish-anësori i
Momenti i asistimit

Ermir Lenjani është shfaqur protagonist në ndeshjen që ekipi i tij, Schaffhausen po barazon 2-2 në shtëpi përballë Baden.

Lenjani ishte ai që dha kontributin e tij në golin e parë, duke asistuar. Në minutën e 8’ të sfidës, ish-anësori i Kombëtares shqiptare dërgoi një super krosim në zonë, të cilin Da Silva e ktheu në gol.

Për 34-vjeçarin ky është asistimi i parë dhe ndeshja e 3-të që luan për këtë sezon të “Challenge League” në Zvicër.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga