Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Dy ditë nga publikimi i listës, Mirlind Daku shënon golin e 14-të dhe i jep ‘mesazhin’ e fundit Sylvinhos

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Dy ditë nga publikimi i listës, Mirlind Daku shënon golin
Mirlind Daku

Mirlind Daku ka shënuar golin e 14-të sezonal në të gjitha garat e këtij sezoni. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare tundi rrjetën ditën e sotme në ndeshjen e Rubin Kazan përballë Sochit e cila përfundoi në barazim 1-1. 

Bomberi dardan konfirmon edhe një herë tjetër formën fantastike që po kalon dhe lëshon sinjalin e fundit për trajnerin Sylvinho i cili do të bëjë publike listën zyrtare me 26 lojtarët e ftuar në Euro 2024 të hënën në orën 16:00.

Goli i Mirlind Dakut:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga