Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Sylvinho ka "hequr" dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas ndeshjes me Italinë

Shkruar nga NEWSPORT
Sylvinho ka "hequr" dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas
Mirlind Daku, Sylvinho

Mirlind Daku nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares. Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur startonte në barazimin(0-0) kundër Ishujve Faroe.

5 ndeshje kanë kaluar prej atëherë, teksa ndër të grumbulluarit për Europian, Daku është i vetmi që nuk ka marrë asnjë minutë.

“Plani i zotit”, shkruan Daku së fundmi dhe e shoqëron me një foto të tijën pas ndeshjes me Italinë. Sulmuesi mund të jetë në pritje të minutave për ndeshjen e ardhshme. Kujtojmë se kuqezinjtë luajnë kundër Kroacisë më 19 qershor.

Sylvinho ka "hequr" dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga