Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Pjesë e Kombëtares në EURO 2024, Medon Berisha e mbyll me falenderime për Leccen

Shkruar nga NEWSPORT
Pjesë e Kombëtares në EURO 2024, Medon Berisha e mbyll me
 

Medon Berisha e ka mbyllur me falenderime sezonin te Lecce. Mesfushori 20-vjeçar sjell në vëmendje objektivin e arritur të mbijetesës, teksa nuk harron tifozët.

“E mbyllim këttë sezon me objektivin e arritur. Falenderoj shokët e skuadrës, tifozët dhe klubin për këtë vit të jashtëzakonshëm”, shkruan mesfushori shqiptar. 

Kujtojmë se Berisha është preferuar nga Sylvinho për Europianin e Gjermanisë. Ftesa e kapitenit të Shpresave ishte surprizë, që u mbështet nga opinioni sportiv.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Medon Berisha (@medonberisha)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga