Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Më pak se 1 muaj nga Euro 2024, FSHF-ja i shkruan Jasir Asanit

Shkruar nga NEWSPORT
Më pak se 1 muaj nga Euro 2024, FSHF-ja i shkruan Jasir Asanit
Jasir Asani

Dita e sotme është shumë e veçantë për Jasir Asanin. “mëngjarashi’ i kombëtares shqiptare feston 29-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë nuk kanë sit ë mungojnë urimet, të cilat janë të shumta për të. Mes tyre veçojmë atë të FSHF-së, ku i urojnë autorit të supergolave të bëhet edhe 100-vjeç.

“???? Sot i urojmë ditëlindjen sulmuesit anësor të Kombëtares, djalit të ???? eurogolave, Jasir Asanit!

???? Gëzuar ditëlindjen Jasir!”, shkruhet në postimin e FSHF-së.

Kujtojmë se ish-lojtari i Partizanit do të jetë një prej të grumbuluarve të Sylvinhon për finalet e Euro 2024. Kombëtarja shqiptare ndodhet në grup bashkë me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën, teksa tashmë ka mebtur më pak se 1 muaj nga starti i këtij kompeticioni.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga