Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FOTOLAJM/ Europiani i fundit për Luka Modric, Asllani e ngushëllon pasi e dërgoi 1 hap larg eleminimit

Shkruar nga NEWSPORT
FOTOLAJM/ Europiani i fundit për Luka Modric, Asllani e ngushëllon

Shqipëria barazoi mes drithërimash në Hamburg, teksa sfida me Kroacinë u mbyll 2-2, në një sfidë mjaft emocionuese dhe të vuajtur nga lojtarët shqiptarë. Shqipëria merr 1 pikë dhe mbajmë “gjallë” shpresat e kualifikimit.

Pas takimit u fokusua i dëshpëruar Luka Modric. Mesfushori i Kroacisë po luan atë që mund të konsiderohet Europiani i fundit për të.

Kristjan Asllani u afrua duke e ngushëlluar në momentin delikat, ndërsa Modric nuk mund të largonte mërzinë.

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga