Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas “yjet” e tjerë të Kombëtares (VLERAT)

Shkruar nga NEWSPORT
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
Kombetarja shqiptare

“Match Worn Shirt” nxjerr në ankand fanellat e të gjitha përfaqësueseve të Europianit. Ato janë origjinale dhe të firmosura nga vetë lojtarët. Çfarë bie në sy është se nga ndeshja me Italinë, oferta për fanellën e Hysajt është më e lartë se Asanit, Manajt, Strakoshës, Mitaj, Ramadanit, Seferit, Ajetit, Arbër Hoxhës apo e tjerëve.

Dhe pse mbrojtësi i kuqezinjve u kryqëzua për golin e dytë dhe të fitores nga italianët, sërish fanella e tij vlerësohet nga tifozët. Oferta për të është 300 euro, ndërsa ankandi mbyllet nesër në 12:00.

Vlerën më të lartë e ka Bajrami me 2100 euro, që shënoi historinë me golin e tij në sekondën e 23. Pas tij vjen Broja me 800 euro dhe Daku me 400 euro.

 

Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 
Fanella e Hysajt kundër Italisë vlen më shumë, lë pas
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga