Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Atalanta krenohet me Berat Gjimshitin, i uron fat kundër Italisë

Shkruar nga NEWSPORT
Atalanta krenohet me Berat Gjimshitin, i uron fat kundër Italisë
Berat Gjimshiti - Atalanta

Sot nis Europiani dhe e gjithë bota e futbollit është fokusuar aty. Atalanta ka postuar foto të lojtarëve që e përfaqësojnë në Euro 2024 dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte Berat Gjimshiti.

Klubi italian i uron fat të gjithëve. “Fillon një Euro2024 zikaltër. Fat të mbarë”, shkruan Atalanta dhe e shoqëron me foto të lojtarëve që ka në përbërje dhe janë pjesë e Europianit.

Kujtojmë se Shqipëria e luan takimin e parë kundër Italisë më 15 qershor ora 21:00.  Do të jetë “Signal Iduna Park” i Dortmundit që pret të dyja përfaqësueset.

Atalanta krenohet me Berat Gjimshitin, i uron fat kundër Italisë
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga