Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

A jeni gati për ‘bombarduesin’ kuqezi? Jasir Asani reagon pas ftesës në Europian

Shkruar nga NEWSPORT
A jeni gati për ‘bombarduesin’ kuqezi? Jasir Asani reagon pas
Jasir Asani

Jasir Asani ka reaguar menjëherë pas publikimit të listës së futbollistëve të ftuar nga Sylvinho për Euro 2024. Në faqen e tij në Facebook, ai ndan postimin e FSHF-së dhe mbi të shkruan: Gati!

Jasir Asani është gati, po pret me padurim që Sylvinho ta ‘lëshojë’ në fushën e lojës. U bënë disa muaj nga ‘bombat’ e tij në kualifikuese, por shijen, emocionin dhe drithërimat askush nuk i ka harruar.

Është i pari futbollist që ka mbërritur në Tiranë për grumbullimin, i cili do të nisë zyrtarisht më 29 maj në ‘Shtëpinë e Futbollit’. Së fundmi i është bashkuar edhe shoku i repartit, Armando Broja, me të cilin pritet të jetë titullar në Europian.

A jeni gati për ‘bombarduesin’ kuqezi? Jasir Asani reagon pas
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga