Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

ZYRTARE/ Sylvinho 'tradhton' Cikalleshin dhe Uzunin, surpriza të mëdha në grumbullimin e Kombëtares (LISTA)

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Sylvinho 'tradhton' Cikalleshin dhe Uzunin, surpriza të
Trajneri Sylvinho dhe Kombëtarja shqiptare

Pritjes i erdhi fundi, FSHF zbulon zyrtarisht listën me lojtarët e grumbulluar nga Sylvinho për Euro 2024.

Portierë: Etrit Berisha, Elhan Kastrati, Simon Simoni, Thomas Strakosha

Mbrojtës: Naser Aliji, Arlind Ajeti, Ivan Balliu, Berat Gjimshiti, Elseid Hysaj, Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Enea Mihaj, Mario Mitaj

Mesfushorë: Amir Abrashi, Kristjan Asllani, Nedim Bajrami, Medon Berisha, Klaus Gjasula, Qazim Laçi, Ernest Muçi, Ylber Ramadani

Sulmues: Jasir Asani,  Armando Broja, Mirlind Daku, Arbër Hoxha, Rey Manaj, Taulant Seferi

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga