Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Spektakël dhe gola, Struga e mbyll pjesën e parë në barazim

Shkruar nga NEWSPORT
Spektakël dhe gola, Struga e mbyll pjesën e parë në barazim

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Buducnost – Struga. Ekipi shqiptar i mbyll 45 minutat e para në barazim 2-2.

Ishin vendasit që gjetën golin të parët, por festa e tyre nuk zgjati shumë dhe barazoi rezultatin me anë të Radeskit. Më pas në fundin e pjesës së parë Struga përmbys gjithçka përsëri me anë të Radeskit. Por arbitri nuk e mbylli duke i dhënë mundësi malazezëve të rikthejnë baraspeshën

Një rezultat që favorizon ekipin e Shpëtim Duros.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga