Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Shqiptari me një të shkuar tek Bayern, ka kryer sot vizitat mjekësore me ekipin italian

Shkruar nga NEWSPORT
Shqiptari me një të shkuar tek Bayern, ka kryer sot vizitat

Marvin Cuni, kartoni i të cilit zotërohej nga Bayern Munich ka mbyllur aventurën e tij në Gjermani ku së fundi aktivizohej me Saarbrucken në Ligën e 3-të gjermane në formë huazimi.

Cuni ka kryer sot në mëngjes testet mjekësore te Frosinone dhe pritet të prezantohet në klub ditën e sotme ose të nesërme.

21-vjeçari ka luajtur edhe me Grossaspach dhe Paderbon ekip që është pjesë e Bundesliga 2. Ekipi i Frosinone e sheh talentin shqiptar si një përforcim të mirë në repartin e sulmit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga