Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Shorti i Europa League/ Goglat me fat për Xhixhën dhe Romën, zbuloni të gjitha grupet

Shkruar nga NEWSPORT
Shorti i Europa League/ Goglat me fat për Xhixhën dhe Romën,
Ditën e sotme në Monte Carlo është hedhur shorti i Europa League dhe është bërë ndarja e grupeve. Skuadrat pjesmarrëse kanë mësuar edhe kundërshtarët që do të kenë në këtë fazë. Me fat mund të kosiderohet shorti për Qarabakun e Redon Xhixhës dhe Romën e Marash Kumbullës. Gjithashtu dhe Liverpool dhe West Ham kanë “peshkuar” në letër skuadra më të lehta. Ndarja e grupeve:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by 433 (@433)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga