Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Shkëlqeu në debutim me Realin, por Arda Guler mund të largohet nga “Los Blancos”

Shkruar nga NEWSPORT
Shkëlqeu në debutim me Realin, por Arda Guler mund të largohet

Arda Guler u rikthye të luajë futboll, duke shkelmuar kështu dëmtimin që e mbajti larg fushave për disa muaj. Talenti turk debutoi me Real Madrid dhe bëri një paraqitje fantastike, duke tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Sipas “Sport” bëhet me dije se “Los Blancos” kanë shumë besim te aftësitë e lojtarit dhe për të pasur sa më shumë mnuta në këmbë që të fitojë edhe formën më të mirë aim und të jepet në huazim. Në La Liga është skuadra e Villarral që kërkon shërbimet e tij dhe gjatë merkatos së janarit mund të ekip.

Kalimi te skuadra e Villarreal mund të jetë zgjedhja më e mirë, me madrilenë që tashmë po shqyrtojnë çdo opsion për të vendosur më pas për të ardhmen e turkut.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga