Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

“Shënova 11 gola për 11 vjet, nuk jam askush që t’i jap këshilla Haaland”, Guardiola: Në ndeshjen e radhës do shënojë

Shkruar nga NEWSPORT
“Shënova 11 gola për 11 vjet, nuk jam askush që t’i

Manchester City nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 me Chelsean mbrëmjen e djeshme. Pavarësisht mundësive që patën skuadra e Pep Guardiolës, sërish Erling Haaland nuk ia doli të gjente rrugën e rrjetës.

Në lidhje me këtë, Guardiola i doli në mbrojtje norvegjezit, teksa theksoi se në sfidën e radhës do të shënojë gol.

 “Kam luajtur 11 vjet dhe shënova 11 gola, nuk jam askush që t’i jap këshilla Erling [Haaland] . Në ndeshjen e radhës do të shënojë.

 Ishte një lojë e mirë. Në pjesën e parë nuk ishim shumë mirë dhe kjo është ajo që duhet të përmirësojmë, por në pjesën e dytë patëm disa mundësi dhe ishim më të mirë”, përfundoi Guardiola.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga