Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Video/ U ndërpre ndeshja Rumani-Poloni, plagoset rëndë nga tifozët Robert Lewandowski

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ U ndërpre ndeshja Rumani-Poloni, plagoset rëndë nga

Mbrëmjen e sotme, Robert Lewandowski është sulmuar nga tifozët rumunë në ndeshjen eliminatore të Botërorit "Rusi 2018". Sulmuesi polak ishte vënë nën shënjestër nga tifozët vendas të cilët tentuan ta godisnin me një mjet shpërthyes. Mjeti shpërtheu afër tij, dhe ai u shtri përtokë. Ndeshja u ndërpre për disa minuta. Më pas ai hyri sërish në lojë, teksa arriti të shënonte dy gola.|

https://www.youtube.com/watch?v=OWr5YtcmoZ4

Tags:

BOTA VIDEO

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga