Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Reagimet e Klopp dhe Pep, legjenda Lampard kritikon ashpër: Trajnerët duhet të jënë përgjegjës

Shkruar nga NEWSPORT
Reagimet e Klopp dhe Pep, legjenda Lampard kritikon ashpër: Trajnerët

Premier League është futur në një situatë të ndezur pasi reagimet e shumta që ekipet kanë në fushën e lojës vijnë dhe si pasojë e nervozizmit të trajnerëve në anësoren e fushës. Frank Lampard ka bërë një reagim për këtë gjë shqetësuese.

Dita e dielë ishte e mbushur me shumë incidente, Jurgen Klopp u ndëshkua me të kuq nga arbitri kryesor. Pep Guardiola u përball me gjyqtarin kryesor kur ai do të vëzhgonte një rast në VAR. Lampard është shprehur: “Ne kemi një përgjegjësi, e kuptoj këtë. Trajnerët duhet të jenë më të përgjegjshëm për mënyrën si sillen në fushë”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga