Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Partizani në ditë të vështira, ish drejtori sportiv "ngacmon" me intervistën

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani në ditë të vështira, ish drejtori sportiv

Elton Marini është rikthyer të flasë për largimin  e tij nga Partizani. Në një intervistë të dhënë së fundmi për shtypin e shkruar, ai gjithashtu ka bërë të ditur se cili ishte plani i tij për t’i nxjerrë sërish kryeqytetasit kampion.

Ish-drejtori i kuq ka ngacmuar klubin për largimin e tij, me “demat” që nuk po kalojnë aspak një situatë të qetë në kampinat këtë sezon, ndërsa ndodhen në vendin e 3-të në tabelën e klasifikimit.

Marini ka publikuar një “Facebook” një foto të intervistës, ndërsa e ka shoqëruar me disa emoji kuriozë. Një "thumbim" direkt ky për largimin e tij dhe të Colellas nga klubi i kuq.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga