Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

OSMANLLARI: I zhgënjyer për golin që pësuam. Europa? Pse mos të shpresojmë, mundësitë i kemi

Shkruar nga NEWSPORT
OSMANLLARI: I zhgënjyer për golin që pësuam. Europa? Pse mos

Erzeni u barazua në minutat shtesë nga Kukësi në “Niko Dovana”. Golit të Ilirid Ademit iu përgjigj në minutat shtesë të sfidës Barbosa. Anteo Osmanllari dha edhe asistin te goli i shijakasve.

Pas këtij barazimi Osmanllari për “Oversport” deklaroi se:

Barazimi? Jam i kënaqur për asistin tim të parë që dhash, por jam i mërzitur që pësuam gol në minutat shtesë.

Dueli me Ndrecën? Është një lojtar cilësor, pasi ka vite që luan në elitë dhe ishte një duel i fortë. Gjithçka që bëjmë në ndeshje është e stërvitur dhe e gjitha ishte e mirë menduar.

Europa? Kemi besim, kampionëti është i barabartë për të gjitha ekipet. Pse mos të shpresojmë dhe ne. Kemi harmoni në grup dhe shpresoj që të arrijmë objektivat.

Idhull? Më i madh është Cristiano Ronaldo. Joan Cancelon për pozicionin që ka në fushën e lojës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga