Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Nuk ka gola në 45 minuta, Tottenham dhe Milan mbyllet në paqe

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ka gola në 45 minuta, Tottenham dhe Milan mbyllet në paqe

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e parë mes Tottenhamit dhe Milanit, ndeshje e kthimit për fazën e 1/8-ve. Kuqezinjtë e drejtuar nga Stefano Pioli kanë shkëlqyer në 45 minutat e para, por pa arritur të gjejnë rrugën e rrjetës.

Ndeshja e parë ka përfunduar me shifrat 1-0 në favor të italianëve që deri më tani janë të kualifikuar në fazën tjetër të Champions League. Tashmë ekipet i janë drejtuar dhomave të zhveshjeve për të rinisur pas 15 minutash.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga