Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Nuk ia del para Erzenit, Vllaznia bën llogaritë pa titullarin e padiskutueshëm

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ia del para Erzenit, Vllaznia bën llogaritë pa titullarin e

Geralb Smajli nuk ia ka dalë të jetë në dispozicion të Vllaznisë kundër Erzenit. Vetë trajneri Qatip Osmani e konfirmoi mungesën e titullarit të padiskutueshëm, në konferencën e zakonshme për shtyp.

Kujtojmë se 21-vjeçari ishte i grumbulluar me Shpresat. Mbrojtësi i Vllaznisë u detyrua të largohet për shkak dëmtimi para ndeshjes me Zvicrën, që u humb më pas 1 me 3.

Takimi mes Vllaznisë dhe Erzenit luhet të premten. Të dyja skuadrat do të zbresin në stadiumin “Loro Boriçi” nga ora 19:00.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga