Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Në Francë e “kryqëzuan”, por në Arabi nuk përmbahen: Mirë se vjen MESSI, ditë të bukura të presin

Shkruar nga NEWSPORT
Në Francë e “kryqëzuan”, por në Arabi nuk
Në Francë vazhdojnë polemikat për vizitën e Lionel Messit në Arabinë Saudite pa lejen e klubit. Diçka e tillë nuk ndodh në shtetit arab. Këto të fundit kanë postuar edhe foto të argjentinasit në Arabinë Saudite, ku pas pezullimit nga PSG-ja për dy javë duke se po shijon ca ditë pushimi. Ministri i Turizmit në Arabinë Saudite, Ahmed Al Khateeb ka postuar foto të kampionit të botës me familjen e tij. “Messi dhe familja e tij po e trajtojnë veten me kuzhinat e mrekullueshme dhe të shijshme si edhe me blerje luksoze në ‘Via Ryadh’, e ndjekur nga një pasdite e mbushur me argëtim, lojëra, eksperiencat VR dhe me kohë kualitative në Bulervardin e Qytetit të Riad. Mirë se vjen Messi”, ka shkruar ministry i Turizmit.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga