Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Në Camp Nou do të luhet “El Clasico”, Barcelona publikon listën “anti-Real” (LISTA)

Shkruar nga NEWSPORT
Në Camp Nou do të luhet “El Clasico”, Barcelona publikon
Barcelona do të sfidojë Real Madrid në fundjavë për të bërë llogaritë e “El Clasicos” mes tyre. kjo sfidë do të luhet ditën e dielë duke nisur që nga ora 21:00 në “Camp Nou” dhe është i vlefshëm për javën e 26-të të La Liga. Xavi Hernandez për këtë supersfidë do të bëjë llogaritë pa Ousman Dembele dhe Pedrin, dy lojtarë që janë të dëmtuar dhe nuk ia kanë dalë të rikuperohen në kohë për duelin me madrilenët. Ndërsa ditën e sotme skuadra katalanase ka publikuar edhe listën e lojtarëve “anti-Real”.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga