Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Ndeshja e parë si kampion Bote, del në ankand fanela e LIONEL MESSIT (SHIFRA)

Shkruar nga NEWSPORT

Lionel Messi luajti ndeshjet e parë në Ligue 1 ndaj Angers që pas fitimit të Kupës së Botës me Argjentinën. “Pleshti” kështu luajti me një status tjetër, tashmë të Kampionit të Botës.

Fanela që argjentinasi mbajti veshur në fitorne 2-0 që mori PSG ka dalë tanimë në ankand, me çmimin që vazhdon të rritet shumë shpejt.

Fanela me numrin 30 mbi shpinë ka dalë në ankand te “MatchWornsShirt.com” dhe ka të skalitur në njërën mëngë “GOAT”, fjalën kampion, vitin 2022 dhe sponsorin e PSG-së, Uber Eats të gdhendur në një gjashtëkëndor argjendi në mëngën tjetër – ka arritur tashmë ofertat prej 20,000 euro me vetëm dy ditë të mbetura për palët e interesuara për të bërë ofertën.

Ankandi, i mbajtur në MatchëornShirt.com, ku mund të gjenden fanellat e PSG-së, përfundon të dielën më 15 janar, kur parizienët përballen me Rennes në kampionat.

[caption id="attachment_675923" align="alignnone" width="300"] Fanela e Messit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga