Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

‘Messi-Mania’ mbërthen SHBA-në, argjentinasi lançon ‘Hamburger Pule Messi’

Shkruar nga NEWSPORT
‘Messi-Mania’ mbërthen SHBA-në, argjentinasi lançon
Mania e Lionel Messit po i afrohet pikut të etheve në SHBA, me superyllin që zbulon një hamburger të ri pule në partneritet me Hard Rock Cafe. Argjentinasi nuk ka humbur kohë pas mbërritjes në Shtetet e Bashkuara, pasi menjëherë njoftoi nisjen e 'Messi Chicken Sandëich', në partneritetin e tij me Hard Rock Cafe, të cilin ai e ka përfaqësuar si ambasador i markës që nga viti 2021. . Shtatë herë fituesi i “Topit të Artë” u shfaq në rrjetet sociale me një video promovuese që e shfaq atë në kuzhinat e Hard Rock krahas përshkrimit: "Një tjetër ëndërr bëhet realitet! Jam i emocionuar t'ju prezantoj sanduiçin e ri me pulë Messi që kam krijuar me Hard Rock Cafe, frymëzuar nga ushqimi im i preferuar. Mos e humbisni!" Me një mural të madh tashmë të ekspozuar dhe çmimet e biletave që sa vijnë e rriten përpara debutimit të tij të shumëpritur, ethet e Messit po mbërthejnë Shtetet e Bashkuara këtë verë dhe ka të ngjarë të rriten më tej. Prezantimi i tij pritet të enjten, më 13 korrik.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga