Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Liverpool në ‘ajër’, Al-Nassr piketon yllin e Jurgen Klopp

Shkruar nga NEWSPORT
Liverpool në ‘ajër’, Al-Nassr piketon yllin e Jurgen Klopp

Al-Nassr po tregon një interes të fortë për portierin e Liverpool, Alisson Becker. Sipas raporteve nga FootMercato, 30-vjeçari brazilian thuhet se po tërheq vëmendjen nga skuadra e Cristiano Ronaldos.

Pas Jordan Henderson, Fabinho, Roberto Firmino janë larguar të gjithë për në Lindjen e Mesme këtë verë, duket se një tjetër nga skuadra e Jurgen Klopp mund të jetë në rrugën e largimit. Reds deri më tani kanë luftuar për të sjellë lojtarë të rinj, pas përpjekjeve të dështuara për të nënshkruar me Moises Caicedo dhe Romeo Lavia këtë verë.

Duke sjellë vetëm dy fytyra të reja në Alexis Mac Allister dhe Dominik Szoboszlai, humbja e një prej më të mirëve në botë për këtë pozicion vetëm disa javë para afatit të transferimit do të paraqiste një problem tjetër për Liverpool-in këtë verë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga