Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Liverpool e ka nën lupë, Jurgen Klopp i bën elozhe Bellingham: Më duket sikur është 28 vjeç, se kam idenë sa vlen

Shkruar nga NEWSPORT
Liverpool e ka nën lupë, Jurgen Klopp i bën elozhe Bellingham:

Jude Bellingham është një nga talentet më të mirë në futbollin botëror dhe të gjithë emrat e mëdhenj janë gati ta rrëmbejnë atë nga Borussia Dortmund për miliona euro. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka disa fjalë të mira për mesfushorin anglez.

"Nëse dikush do ta shihte duke luajtur tani për herë të parë, sa vjeç do të mendonin se është? Askush nuk do të jepte përgjigjen e duhur. Ai luan me pjekuri të madhe, sikur ai ishin rreth 28 vjet. Ai luajti një Botëror të jashtëzakonshëm dhe është një futbollist shumë i mirë në shumë gjëra.

Gjërat që mund të bësh tashmë janë të vështira për t'u mësuar, ndërsa gjërat që duhet të përmirësosh janë të lehta për t'u mësuar. Ne e dimë se sa i mirë është, por nuk e kam idenë se sa do të kushtojë, nuk më pëlqen të flas për para me lojtarë të tillë.”-tha Klopp.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga