Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Liridon Latifi gëzon Tiranën, sulmuesi lë pas dëmtimin

Shkruar nga NEWSPORT
Liridon Latifi gëzon Tiranën, sulmuesi lë pas dëmtimin

Tirana do të rikthehet në fushën e lojës pas pauzës së Kombëtareve teksa pret Kukësin në shtëpi për javën e 13-të të Superiores. Bardheblutë synojnë me çdo kusht 3 pikët dhe asnjë rezultat tjetër pasi janë shumë larg kreut.

Trajneri Julian Ahmataj gëzohet nga infermieria teksa sulmuesi Liridon Latifi do të jetë i gatshëm për sfidën e rradhës. Kosovari ka lënë pas dëmtimin e pësuar në derbi dhe do të japë kontributin e tij sërish.

Mbetet të shihet nëse ai do ta nisë si titullar apo jo, por rikthimi i një tjetër alternative është lajm mjaft i mirë për planet e trajnerit të kryeqytetasve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga