Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Lionel Messi do të rikthehet te Barcelona? Trajneri i Inter Miamit vendos pikat mbi “i”

Shkruar nga NEWSPORT
Lionel Messi do të rikthehet te Barcelona? Trajneri i Inter Miamit vendos

Lionel Messi pavarësisht eksperiencave të tij te PSG-ja dhe Inter Miami, gjithmonë është lidhur ngushtë me një rikthim te Barcelona. Argjentinasi është në fakt një “ëndërr” e gjithë tifozëve katalanas për ta parë edhe njëherë të luajë në “Camp Nou”.

Në lidhje me ketë ka folur trajneri i Inter Miamit, Gerardo Martino. Ky i fundit ka theksuar se zëra të tillë e befasojnë, teksa ende nuk është në dijeni të diçkaje të tillë.

“Kjo më befason, nuk di asgjë për këtë. Nëse do të më thoshit që Messi do të shkojë në Barcelonë me pushime, do të thoja që po, ka të ngjarë, por këtë nuk e di”, deklaroi Martino.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga