Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

LAPORTA ka një “premtim” për tifozët pas titullit: Do të bëjmë gjithçka për të kthyer Lionel MESSIN

Shkruar nga NEWSPORT
LAPORTA ka një “premtim” për tifozët pas titullit: Do
Menjëherë pas fitimit të titullit kampion në La Liga, Joan Laporta nuk ka nguruar që të  prektë një nga çështjet më të “nxehta” të kësaj periudhe. Kreu i katalanasve u ka siguruar tifozëve se do të bëjnë gjithçka për të kthyer Lionel Messin në “Camp Nou”. Ky i fundit del lojtar i lirë në fund të sezonit dhe thashethemet e lidhin me një rikthim te Barcelona si dhe një transferim të Al Hilal. “Do të bëjnë gjithçka që mundemi për të kthyer Lionel Messin në Barcelonë. Ne do të diskutojmë për këtë, po. Ne po punojmë që të kemi mundësinë për të ndërtuar një ekip shumë konkurrues sezonin e ardhshëm. Do të shohim nëse ata do të miratojnë planin tonë të qëndrueshmërisë”, ka theksuar Laporta.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga