Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

LAJMI I FUNDIT/ Ishte më i miri ndaj NORVEGJISË, vjen lajmi i hidhur për EROS GREZDËN

Shkruar nga NEWSPORT
LAJMI I FUNDIT/ Ishte më i miri ndaj NORVEGJISË, vjen lajmi i hidhur

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda është dëmtuar pak minuta më parë, në ndeshjen  Lokomotiv Zagreb- Osijek. Grezda u dëmtua në minutën e 35-të të pjesës së parë, teksa u detyrua dhe të linte lojën, pasi nuk mund të  vazhdonte të luante.

Ende nuk dihet shkalla e dëmtimit të mesfushorit, teksa ai do të kryejë analiza më të hodhësishme në  ditët në vijim. Grezda po kalonte një periudhë shumë të mirë në karrierën e tij, teksa në ndeshjen e Kombëtares kundër Norvegjisë, ishte ndër më të mirët në fushë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga