Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Kylian Mbappe “harron” Parisin dhe futbollin, francezi shijon pushimet me dy bukuroshe

Shkruar nga NEWSPORT
Kylian Mbappe “harron” Parisin dhe futbollin, francezi shijon

Futbollisti i njohur Kylian Mbappe është i detyruar të stërvitet larg skuadrës së parë të PSG-së sëbashku me disa lojtarë të tjerë si Ëijnaldum dhe Paredes.

Por gjithsesi pavarësisht situatës së tij të ndërlikuar me klubin francez, Mbappe është parë duke shijuar pushimet e tij në Sardenja. Futbollisti u pa duke zbritur nga një avion privat luksoz sëbashku me një mik përparë se të shkonte në një “Beach Bar”.

Më pas ai u fotografua teksa pushonte pranë një pishine sëbashku me dy vajza bukuyroshe të veshura me bikini, teksa merrnin rrezet e diellit në ishullin jugor të Italisë.

24-vjeçari dukej mjaft i lumtur në mesin e dy femrave teksa shijonin koktejet e njëpasnjëshme dhe bënin gëzuar duke kërcitur gotat.

Ylli francez gjithashtu u pa duke festuar në mbrëmjë me sulmuesin brazilian të Real Madrid, Rodrygo, gjë që shton thashethemet për kalimin e tij tek madrilenët.

[gallery jnewsslider_title="©Credits backgrid.com" ids="702610,702611,702612"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga