Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Kualifikueset e Botërorit, ja cilat takime mund të ndiqni sot

Shkruar nga NEWSPORT

Sot do të luhen ndeshjet e katërta në grupe për kualifikueset e Botërorit "Rusi 2018". Janë 20 përfaqësuese, të cilat do të prodhojnë 10 sfida për këtë kompeticion. Ndeshja e parë do të nisë në orën 18:00, ajo mes Armenisë dhe Malit të Zi, ndërsa do të pasojë nga nëntë takimet e tjera.

Përballje interesante është Francë - Suedi, por edhe Çeki - Norvegji. Dy takime me rëndësi, ku fituesi mund të përcaktohet me vështirësi. Më poshtë mund të shihni listën se çfarë ndeshje do keni mundësi të shihni.

[caption id="attachment_53378" align="aligncenter" width="662"]Lista e ndeshjeve të sotme Lista e ndeshjeve të sotme[/caption]

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga