Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

Ballkani ‘dhuratë’ tifozëve pak orë para ndeshjes, zbuloni ku transmetohet sfida ndaj Santa Coloma

Shkruar nga NEWSPORT
Ballkani ‘dhuratë’ tifozëve pak orë para ndeshjes,
Santa Coloma - Ballkani


Ballkani do të përballet sot në orën 20:00 me Santa Coloma, sfidë e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Champions League.

Kampionët dardanë synojnë të përsërisin për të tretin vit rradhazi suksesin europian dhe fitorja është kusht ditën e sotme. Pak orë para ndeshjes ende nuk kishte një njoftim se ku do të transmetohej ndeshje.

Klubi suharekas ka vendosur t’i bëjë një dhuratë tifozëve të tyre teksa sfidën e parë kualifikuese do ta transmetojë LIVE në faqen zyrtare në Facebook.

“Kampionët e Kosovës janë gati. Ka mbetur edhe pak kohë deri në fillimin e ndeshjes së parë në Champions League. Ndeshjen UE Santa Coloma - FC Ballkani, mund ta ndiqni drejtpërdrejt në faqen e klubit, ku transmetimi nis që nga ora 19:30. Na priftë e mbara”, njofton klubi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga