Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Ish-futbollisti i Partizanit prezanton familjen simpatike nga Turqia, Osmani i lë një koment

Shkruar nga NEWSPORT

Rrjetet sociale janë në modë tashmë, madje shumë të përdorura nga lojtarët, të cilët nuk postojnë vetëm fotografi nga aktiviteti sportiv, por edhe ai familjar. Është Renato Arapi që kthehet në qendër të vëmendjes nga qyteti i Bolu në Turqi, i cili tregon familjen e tij në "instagram".

Por, nuk mungojnë dhe komentet e shokëve të tij që janë në Shqipëri, bashkëlojtarë te Skënderbeu dhe në ekipe të tjera të vendit, ku Tefik Osmani nuk mungon edhe këtë herë. Ai komenton "Mashalla familja Arapi", ndërsa Renato ia kthen: "Faleminderit vëllai, mi puth artistat".

[caption id="attachment_47072" align="aligncenter" width="604"]Faksimile e postimit dhe komenteve Faksimile e postimit dhe komenteve[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga