Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Kërkon ta mbylli me mbijetesën, ylli i Erzenit pret biletën drejt Turqisë

Shkruar nga NEWSPORT
Kërkon ta mbylli me mbijetesën, ylli i Erzenit pret biletën drejt

Erzeni do të laujë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit ditën e dielë ku do të përballen me Korabin në finalen e Play-Out për mbijetesën në Superiore. Në stadiumin Niko Dovana dy skuadrat luajnë gjithçka për gjithçka.

Mesfushori i talentuar, Adnard Mehmeti, do ta ketë ndeshjen e tij të fundit me fanellën e shijakasve dhe dëshiron ta mbyllë në mënyrën më të mirë: Duke i siguruar mbijetesën në elitë skuadrës që e promovoi.

22-vjeçari do të bëjë hapin e madh në Turqi ku dy skuadra, Hatayaspor dhe Alanyaspor janë në garë për shërbimet e tij. Pas finales me Korabin, do të bëhet e ditur edhe e ardhmja e mesfushorit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga