Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Kërkohet bileta e gjysmëfinales në “Stamford Bridge”, formacionet e mundshme CHELSEA – REAL MADRID

Shkruar nga NEWSPORT
Kërkohet bileta e gjysmëfinales në “Stamford Bridge”,

Chelsea dop të presë në “Stamford Bridge” skuadrën e Real Madrid, sfidë e cila do të startojë në orën 21:00. Në çerekfinalen e parë madrilenët kanë triumfuar 2-0 dhe mbrëmjen e sotme Blutë e Londrës do të synojnë të bëjnë surprizën e madhe.

Frank Lampard dhe Carlo Ancelotti do të hedhin në fushën e lojës lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion, teksa kërkohet bileta pëër në gjysmëfinale.

Formacionet e mundshme:

Chelsea: Kepa; James, Fofana, Silva, Cucurella; Fernandez, Kante, Kovacic; Mudryk, Havertz, Felix

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Camavinga; Modric, Valverde, Kroos; Rodrygo, Benzema, Vinicius Jr

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga