Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Merkato në Superiore, Besa “blindon” portën

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Merkato në Superiore, Besa “blindon” portën
 

Besa ka konfirmuar Jurgen Mehidrin si përforcimin e fundit. Portieri 26-vjeçar përfundoi bashkëpunimin me Vllazninë, ndërsa zgjodhi kavajasit për aventurën e re.

Besa po punon me një projekt që ka për synim Superioren. Në krye të stolit është Mirel Josa, një njohës mjaft i mirë i elitës së futbollit shqiptar.

Postimi i Besës:
“Jurgen Mehidri verdhezi. Ju njoftojme se kemi arritur marreveshje me portierin Jurgen Mehidri , i cili bashkohet me ne per aventuren e re ne futbollin shqiptar.
Portieri 26 vjecar vjen pas aventures me skuardren e Vllaznise dhe pritet te jete nje vlere e shtuar per ekipin tone”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga