Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Tjetër “firo” nga Kukësi, qendërmbrojtësi njofton largimin

Shkruar nga NEWSPORT
Tjetër “firo” nga Kukësi, qendërmbrojtësi
Endri Reci

Nga Kukësi vazhdon të ketë largime. Verilindorët janë “boshatisur” gjatë kësaj merkatoje vere, pasi shumë lojtarë janë larguar nga klubi pas rënies së ekipit në Kategorinë e Parë.

I radhës që ka ndarë rrugët me verilindorët është Endri Reçi. Qendërmbrojtësi me fanellën e Kukësit zhvilloi një sezon mjaft pozitiv, ndërsa falenderon drejtuesit për mundësinë e dhënë.

“Nga sot nuk jam më pjesë e F.K Kukësi .

Doja të falenderoja presidencen , stafin drejtues , trajnerët dhe te gjithë lojtarët për bashkpunimin , gjithashtu edhe tifozët për mbeshtetjen.

Faleminderit @fkkukesialbania ????”, ka shkruar mbrojtësi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @endrireci_

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga