Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

Ishte pjesë e Kukësit, 26-vjeçari pranë një skuadre të njohur të Superligës

Shkruar nga NEWSPORT
Ishte pjesë e Kukësit, 26-vjeçari pranë një skuadre

Lapidar Lladrovci ishte sezonin e kaluar pjesë e Kukësit. Mbrojtësi 26-vjeçar pritet të zyrtarizohet si lojtar i Besë së Pejës në Superligën e Kosovës. Ai u largua nga verilindorët pas një dëmtimi dhe tashmë me shumë gjasa do t'i bashkohet skuadrës së Besës. Llavdrovci u aktivizua në 14 ndeshje me Kukësin, ku nuk shënoi asnjë gol.

Gjatë gjithë periudhës së verës, qendërmbrojtësi i është nënshtruar një terapie për t'u rikuperuar, ndërsa së fundmi mund të bëhet pjesë e Besës së Pejës.

[gallery columns="1" size="full" ids="70570"]

 

Tags:

KOSOVA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga