Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Ish-trajneri i Dinamos “braktis” futbollin për një tjetër sport: Dëshironi të na sfidoni?

Shkruar nga NEWSPORT

Luigi Di Biagio u largua nga Dinamo pas javës së 9-të të Superiores. Italiani duket se po merr kohën e mjaftueshme dhe po bën ca ditë pushimi “larg” futbollit , por jo sportit.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Di Biagio duket se ka nisur një aventurë të re, atë të tenistit.

“Dëshironi të na sfidoni?”, janë fjalët e përzgjedhura nga italiani në foton e postuar. Kujtojmë se me Dinamon zhvilloi 9 ndeshjenë kampionat  dhe ia doli të grumbullonte vetëm 7 pikë.

[caption id="attachment_711001" align="alignnone" width="428"]Postimi i Luigi Di Biagio Postimi i Luigi Di Biagio[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga