Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Interi përfshihet në ndeshjen e Champions mes Tottenham dhe City, ja ç'ka ndodhur

Shkruar nga NEWSPORT
Interi përfshihet në ndeshjen e Champions mes Tottenham dhe City, ja

Sonte në mbrëmje do të luhet ndeshja e parë çerekfinale mes Tottenham dhe Manchester City në Champions League.

Mirëpo, sikurse raporton "Tuttomercatoweb" drejtuesit e klubit të Interit do të jenë në stadium për të parë këtë ndeshje.

Objektivi është mesfushori i Cityt, Ilkay Gundogan, që në fund të sezonit mund të largohet nga kampionët e Anglisë, pasi nuk ka pranuar rinovimin e kontratës. Mbetet për t'u parë nëse drejtuesit zikaltër do arrijnë për ta bindur lojtarin të transferohet në "San Siro".

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga