Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Inter, akord me Antonio Candreva-n

Shkruar nga NEWSPORT
Inter, akord me Antonio Candreva-n

Skuadra zikaltër duket shumë afër sheërbimeve të Candreva-s. Antonio Candreva po lakohet si një nga emrat më të nxehtë në merkaton verore në këto orë. Siç raportohet nga Gianluca Di Marzio, gjatë emisionit të merkatos në Sky Sport, Interi paraqet zgjedhjen e pare për lojtarin e krahut. Pavarësisht interesimit të Chelseat te Contes dhe te Napolit, Candreva dëshiron t’i bashkohet Roberto Mancinit si zikaltër. Interi, që mbetet shumë e interesuar për lojtarin, vazhdon të punojë për të gjetur nje akord me Lazion. Tratativat janë në ecje e sipër, dhe gjithçka mund të mbyllet orët e ardhshme.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga