Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

I mjaftojn vetëm 4 minuta, Anis MEHMETI futet nga stoli dhe i jep fitoren Bristol City-t

Shkruar nga NEWSPORT
I mjaftojn vetëm 4 minuta, Anis MEHMETI futet nga stoli dhe i jep fitoren
Anis Mehmeti ka gjetur më në fund rrugën e rrjetës me ekipin e Bristol përballë Stoke City. Që prej transferimit në janar, fantazisti shqiptar është aktivizuar në 10 ndeshje ku kishte arritur të asistonte 1 herë por tashmë është zhbllokuar duke tundur për herë të parë rrjetën me ekipin e ri. U fut në fushë në minutën e 81’ kur rezultati ishte 1-1 por iu deshën vetëm 4 minuta për të rrëmbyer skenën duke përmbysur rezultatin me golin e tij. Ky gol do t’i jepte fitoren skuadrës së Bristol City duke marrë 3 pikë shumë të rëndësishme dhe duke kapërcyer në renditje pikërisht Stoke City.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga