Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

I gjithë Shijaku ngrihet në “këmbë” ndaj Partizanit, mbijetesa ndez qytetin: Për Erzenin, ta mbushim stadiumin plot

Shkruar nga NEWSPORT
I gjithë Shijaku ngrihet në “këmbë” ndaj

Erzeni do të presë Partizanin ditën e nesërme në orën 18:00 në Niko Dovana për të zhvilluar ndehsjen e javës së 31-të të Superiores. Koha nuk premton më dhe hapat fals rëndojnë shumë për të gjithë ekipet ndaj edhe Erzeni kërkon pikët e saj në këtë ndeshje, pavarëisht se të kuqtë luajnë për titull.

Mbijetesa është tema kryesore në Shijak dhe faqja e tifozëve u bën thirrje të tifozëve, kudo që ata janë për mbështetje masive.

“SHIJAK, 4 RRUG, GJEPALE, RRETH, PJEZE , HARDHISHTE, SALLMONE, KATUN SUKTH, SUKTH, KOXHAS, BORAKE, MAMINAS, XHAFZOTAJ, RROMANAT, ARAPAJ, RRUSHKULL, JUB, ISHEM, MANZE, LIKESH , KENETE , SHTRAZE , SHETEL , EMINAS , CIZMELI , SHAHINJE

Ju duam te gjitheve ne stadium. PER ERZENIN! Ta mbushim stadiumin plot nesër ne oren 19:00 spektakli esht i garantuar. Tifozeria shijakase do te mblidhet e gjitha ne tribunen ballore. Sebashku drejt objektivit MBIJETES”, shkruan faqja.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga