Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Hysaj i përgjigjet kritikave me gol SPEKTAKOLAR, kompleton "POKERIN" e Lazios në miqësore (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT

Elseid Hysaj shpërblen besimin e trajnerit Sarri dhe i kthen përgjigje të gjithë kritikave të tifozëve të Lazios që kanë vërshuar drejt tij ditët e fundit.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka shënuar golin e parë me fanellën e kryeqytetasve, në miqësoren që aktualisht po luajnë përballë Belluno.

Hysaj ka shënuar gol për 4-0, në minutën e 36-të. Ky është takimi i dytë që Hysaj aktivizohet me Lazion, që prej kalimit të tij në kryeqytet me parametra zero nga Napoli.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga