Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Grezda nuk mjafton për Lokomotivën e Zagrebit

Shkruar nga NEWSPORT
Grezda nuk mjafton për Lokomotivën e Zagrebit

Lokomotiva e Zagrebit ka barazuar ditën e sotme në transfertë në takimin e vlefshëm për kampionatin kroat ndaj Istras me rezultatin 1-1.

Nga shqiptarët u aktivizua vetëm Eros Grezda si titullar dhe u zëvendësua në minutën e 73-të, ndërsa Herdi Prenga dhe Endri Çekiçi nuk ishin grumbulluar fare.

Pas tre javësh kampionat, Lokomotiva ka grumbulluar vetëm 2 pikë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga